08:30 Titans - Storm
08:30 Pohang Steelers - Jeonbuk
08:30 Chungnam Asan - Anyang
08:30 Auckland Tuatara - Bay Hawks
08:30 Victoria Smolevichi (W) - Minsk (W)
08:30 Saudi Smash
09:00 Mansouri / Johnson - Jacq / Debru
09:00 HIFK (W) - Kauno Raj SM (W)
09:00 GT WCE, Brands Hatch
09:00 Sinara - Kristall
09:00 Metallurg Nk - Lokomotiv Penza
09:00 Shakhtar Donetsk U-19 - Chernomorets U-19
09:00 Vorskla (W) - Kryvbas (W)
09:15 Grand Prix du Morbihan
09:15 Motorlet - Sokol Hostoun
09:15 Slovan Rosice - Karvina B
09:15 Tatran Bohunice - Trinec
09:15 Chrudim B - Hlinsko
09:15 Hrebec - Slany
09:15 Slovan Havlickuv Brod - Zdirec
09:15 Ujezd Praha 4 - Neratovice-Byskovice
09:15 Virginia United (W) - Gold Coast Knights (W)
09:30 Blansko - Uhersky Brod
09:30 Prepere - Usti nad Labem
09:30 Teplice B - Sokol Zivanice
09:30 Komarov - Otava Katowice
09:30 Victoria School Floorball - Tampines Lynx
10:00 Balaji / Begemann - Miedler / Erler
10:00 Chernigov - Bukovyna
10:00 Azerbaijan U16 (W) - Kazakhstan U16 (W)
10:00 Smolensk ring
10:00 Fubon Braves - Kaohsiung Steelers
10:00 Taiwan Beer - Yulon Dinos
10:00 2024 World Championships
10:00 Dnipro-1 U-19 - Kryvbas U-19
10:00 Polissya U-19 - Zoria U-19
10:00 Brisbane City (W) - SC Wanderers (W)
10:00 EMC Podolie (W) - Panthers (W)
10:00 Kolos Kovalivka (W) - Shakhtar Dn (W)
10:00 Zvezda 2005 (W) - Krasnodar (W)
10:25 Italian F4 Championship (Misano)
10:30 Melbourne - Geelong Cats
10:30 Elva - Tallinn
10:30 Viimsi - Tabasalu
10:30 Dinaz - Niva Ternopol
10:30 Croatia U16 (W) - Greece U16 (W)
10:30 Central Sparks (W) - Northern Diamonds (W)
10:30 Sunrisers (W) - South East Stars (W)
10:30 Western Storm (W) - Southern Vipers (W)
10:35 Cowboys - Dolphins
10:35 Brumbies - Fijian Drua
10:45 Sydney - Macarthur
10:55 Mainz - Stuttgart
11:00 Grankulla - Dubysa
11:00 Switzerland - Finland
11:00 Epitsentr - Poltava
11:00 Slonim - Maxline
11:00 Bangladesh Police - Rahmatganj
11:00 Fortis - Sheikh Russel
11:00 Oleksandria - Rukh
11:00 Gazprom-Yugra - Novaya Generatsiya
11:00 Norilsk Nickel - Sibiryak
11:00 Sib-Tranzit - Torpedo
11:00 Feirense - UD Leiria
11:00 IBK Dalen - AINOS-NTN1
11:00 Dynamo Kyiv U-19 - Kolos U-19
11:00 Derbyshire - Sussex Sharks
11:00 Lancashire - Kent
11:00 Middlesex - Leicestershire
11:00 Somerset - Essex
11:00 Yorkshire - Glamorgan
11:00 Atletico Madrid (W) - UDG Tenerife (W)
11:00 Leverkusen (W) - Bayern Munich (W)
11:00 Zhytlobud-1 (W) - Ladomir (W)
11:10 West Coast Eagles - Essendon
11:10 BRSCC
11:10 FIA WTCR, Marrakech
11:15 San Miguel Beermen - Meralco Bolts
11:25 Le Mans Cup, Le Castellet
11:30 Rally Islas Canarias
11:30 Hirnyk-Sport - Khust
11:30 Port Darwin - Hellenic
11:30 Romania - Japan
11:45 GT WCE, Brands Hatch
12:00 Greuther Fuerth - Braunschweig
12:00 Hansa Rostock - Karlsruhe
12:00 Osnabrueck - Schalke 04
12:00 Simulcast
12:00 Nyva Buzova - Inhulets
12:00 Russia - Belarus
12:00 Mezokovesd - ZTE
12:00 Cyprus - Malta
12:00 KPRF - LKS Lipetsk
12:00 Oddevold - Sundsvall
12:00 Sandviken - Brage
12:00 USA U18 - Slovakia U18
12:00 Nordsjaelland U-19 - Copenhagen U-19
12:00 HIT Kiev - Uragan
12:00 Everton (W) - Tottenham (W)
12:00 Camila Osorio (W) - Katerina Siniakova (W)
12:30 Giro d'Italia
12:30 Birmingham City - Norwich City
12:30 Coventry City - Queens Park Rangers
12:30 Ipswich Town - Huddersfield
12:30 Leeds Utd - Southampton
12:30 Leicester City - Blackburn
12:30 Middlesbrough - Watford
12:30 Plymouth Argyle - Hull City
12:30 Rotherham Utd - Cardiff City
12:30 Stoke City - Bristol City
12:30 Sunderland - Sheffield Wednesday
12:30 Swansea City - Millwall
12:30 West Bromwich Albion - Preston
12:30 Sharks - Clermont
12:30 BATE Res - Energetik-BGU
12:30 Khimki - Sokol
12:30 Prykarpattya - Mariupol
12:30 Lech Poznan II - Kalisz
12:30 Botosani - Voluntari
12:30 Nomme United - Kuressaare
12:30 Smolensk ring
12:30 Arsenal - Bournemouth
12:30 Zvijezda 09 - Igman Konjic
12:30 Naftan - Gomel
12:35 Xinjiang Flying Tigers - Zhejiang Golden Bulls
12:35 Qingdao Youth Island - Shandong Taishan
12:40 Zeballos / Arias - Jebens / Frantzen
12:45 Bashundhara Kings - Abahani
13:00 1860 Munich - Dortmund II
13:00 Dynamo Dresden - Verl
13:00 Erzgebirge Aue - Arminia
13:00 Freiburg II - Regensburg
13:00 Simulcast
13:00 Ulm - Viktoria Cologne
13:00 Vsetin - Slavic?n
13:00 Jaume Munar - Tomas Etcheverry
13:00 Jekabpils (W) - Kehra (W)
13:00 Regensburg - Munchen-Haar
13:00 Belshina - Torpedo-BelAZ Res
13:00 Belarus U16 (W) - Turkey U16 (W)
13:00 Germany - France
13:00 Grand Slam. Dushanbe
13:00 AT and T Byron Nelson
13:00 Real Sociedad - Las Palmas
13:00 Norway - Andorra
13:00 Ukhta - Tyumen
13:00 Strela - VVA -Pidmoskovya
13:00 Mirandes - Real Valladolid
13:00 Henan - Tianjin TEDA
13:00 Ilves - Oulu
13:00 Brighton (W) - Aston Villa (W)
13:00 Hoffenheim (W) - Eintracht (W)
13:00 Struzanka (W) - Pelister (W)
13:10 Roman Safiullin - Jaume Munar
13:15 Kremin 2 - Trostianets
13:15 2024 World Championships
13:30 Horn - Bregenz
13:30 Prestice - Povltavska FA
13:30 Manisa - Karsiyaka
13:30 Tofas - Galatasaray
13:30 Smolensk ring
13:30 Scottish Open
13:30 Kapaz - Sumqayit
13:30 Obolon - LNZ Cherkasy
13:35 4 Hours of Le Castellet
13:45 Bielsko-Biala - MKS Bedzin
14:00 Kalmar - Halmstad
14:00 Mjaellby - Brommapojkarna
14:00 Chippa United - Orlando Pirates
14:00 Reims U-19 - Marseille U-19
14:00 LKS Lodz - Slask Wroclaw
14:00 Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians
14:00 Jablonec - Karvina
14:00 Karpaty - Viktoriya
14:00 Pardubice - Zlin
14:00 GT America, Sebring
14:00 FD Rangers - Budapest Cowbells
14:00 Lusitania - Braga B
14:00 Le Havre - Strasbourg
14:00 Auxerre - Paris
14:00 Zlin (W) - Plzen (W)
14:00 Irbis Almaty - Aktobe
14:00 Noah - Alashkert
14:00 Pharco - Ismaily
14:00 Boston River - Miramar Misiones
14:00 Aluminij - Bravo
14:00 Moldova - Bulgaria
14:00 Viseu - Leixoes
14:00 Istanbulspor - Adana Demirspor
14:00 Degerfors - Landskrona
14:00 Oester - Gefle
14:00 Utsikten - Skoevde
14:00 Championship Latvian
14:00 Winterthur (W) - Villars (W)
14:00 PSG (W) - Fleury 91 (W)
14:00 Sassari (W) - Erice (W)
14:10 Daniel Elahi Galan - Lorenzo Musetti
14:15 Skelleftea - Rogle
14:30 Thompson / Korda - Pavlasek / Behar
14:30 Mainz - Stuttgart
14:30 Dortmund - Augsburg
14:30 Simulcast
14:30 Stuttgart - Bayern Munich
14:30 Werder Bremen - Borussia M
14:30 Wolfsburg - Darmstadt
14:30 Cliftonville - Linfield
14:30 Bumprom - Volna Pinsk
14:30 Puskas - Kisvarda
14:30 Spartak Trnava - Ruzomberok
14:30 Slutsk - Slavia Mazyr
14:40 Valentin Vacherot - Alejandro Tabilo
15:00 Egersund - Lyn
15:00 Levanger FK - Sogndal
15:00 Mjoendalen - Aalesund
15:00 Raufoss - Asane
15:00 Sandnes Ulf - Moss
15:00 Stabaek - Kongsvinger
15:00 Start - Ranheim
15:00 Vaalerenga - Bryne
15:00 Stevenson / Harper - Cid / Uchida
15:00 Ludzas - Polva
15:00 Viten - UVD-Dynamo
15:00 Metz (W) - Bucharest (W)
15:00 Linfield - Cliftonville
15:00 Nancy U-19 - Troyes U-19
15:00 Hull Kingston Rovers - St Helens
15:00 Czech Republic - Sweden
15:00 Gloucester - Benetton
15:00 Belarus U-17 - Niva Dolbizno
15:00 Latvia - Norway
15:00 Royal Challengers Bengaluru - Gujarat Titans
15:00 Paris - Roanne
15:00 Narva Trans - Parnu JK Vaprus
15:00 Ogniwo Sopot - Juvenia
15:00 Brentford - Fulham
15:00 Burnley - Newcastle United
15:00 Maccabi Netanya - Hapoel Tel Aviv
15:00 Orenburg - Krylia Sovetov
15:00 Sheffield Utd - Nottingham Forest
15:00 Simulcast
15:00 Sloga Doboj - Sarajevo
15:00 Aberdeen - St Johnstone
15:00 Celtic - Heart
15:00 Dundee - St Mirren
15:00 Motherwell - Livingston
15:00 Ross County - Hibernian
15:00 RWD Molenbeek - Charleroi
15:00 FH Hafnarfjordur - Vestri
15:00 HJK - EIF
15:00 Italy - South Korea
15:00 Saudi Smash
15:10 FIA WTCR, Marrakech
15:10 Strongest Cup
15:10 Perez (W) / Melichar (W) - Sherif (W) / Piter (W)
15:15 Real Madrid RM - Cadiz
15:15 Huesca - Real Oviedo
15:20 Juventus - Jonava
15:30 Start Brno - Frydlant Nad Ostravici
15:30 Sandhausen - RW Essen
15:30 SFK Vrchovina - Lisen B
15:30 Instituto - San Martin
15:30 Brackley Town - Boston Utd
15:30 Boavista - Gil Vicente
15:30 Rio Ave - Guimaraes
15:30 Oliveirense - Tondela
15:40 Luciano Darderi - Mariano Navone
15:50 Podravka (W) - Zamet (W)
16:00 Arsenal Ceska Lipa - Banik Sous
16:00 Slovan Velvary - Pardubice B
16:00 Cesky Brod - Brandys nad Labem
16:00 Horovice - Slavoj Cesky Krumlov
16:00 Horovicko - Slavoj Cesky Krumlov
16:00 Kenya Commercial Bank (W) - Kenya Pipeline (W)
16:00 Petkim Spor - Cagdas Bodrumspor
16:00 Bonn - Paderborn
16:00 BW Linz - Swarovski Tirol
16:00 SCR Altach - WAC
16:00 GT WCE, Brands Hatch
16:00 Slaven - Gorica
16:00 1? Dezembro - Caldas
16:00 Academica - Atletico
16:00 Canelas - AD Fafe
16:00 Oliveira Hospital - Pero Pinheiro
16:00 Sporting B - Amora
16:00 Trofense - Sanjoanense
16:00 Vianense - Anadia
16:00 AS Monaco - Clermont
16:00 Lazne Kynzvart (W) - Slavia Prague (W)
16:00 Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva
16:00 Metalist 1925 - Vorskla
16:00 Al-Shabab Riyadh - Al-Raed
16:00 Al-Tai - Al-Khaleej
16:00 Rivas Osos - Black Demons
16:00 Canada U18 - Sweden U18
16:00 Kriva Palanka (W) - Basket Kam (W)
16:00 Kumanovo-Grizli (W) - Vardar (W)
16:00 Dalmatinka (W) - Bjelovar (W)
16:00 Osijek (W) - Koka (W)
16:00 Podravka (W) - Zamet (W)
16:00 Pontinia (W) - Teramo (W)
16:00 Sesvete (W) - Rudar Labin (W)
16:00 ZARK Split (W) - Lokomotiv Zagreb (W)
16:00 Zrinski (W) - Dugo-Selo (W)
16:15 TC America
16:30 Sirius - Haecken
16:30 Gonzalo Bueno - Ergi Kirkin
16:30 Zaglebie Lubin - Rakow
16:30 Hungary U16 (W) - Israel U16 (W)
16:30 Lechia Gdansk - GKS Tychy
16:30 Le Mans Cup, Le Castellet
16:30 Qarabag - Neftchi
16:30 Koper - Domzale
16:30 Spinelli Massagno - Fribourg Olympic
16:30 Arsenal Dzerzhinsk - Dynamo Brest
16:40 Italian F4 Championship (Misano)
17:00 Miami Grand Prix
17:00 Eyupspor - Goztepe
17:00 Slavia Karlovy Vary - Kraluv Dvur
17:00 Bilbao - Palencia
17:00 Gyor (W) - Vipers (W)
17:00 Pro Recco - Jadran Split
17:00 Brann - Rosenborg
17:00 Rally Islas Canarias
17:00 Flora U-21 - Tartu Welco
17:00 Jicin - Hranice
17:00 Slavia Prague - Banik Ostrava
17:00 Paide - Tallinna Kalev
17:00 Banik Most (W) - Sokol Pisek (W)
17:00 Sokol Poruba (W) - Zora Olomouc (W)
17:00 Heart Of America 200
17:00 Csurgo - Gyongyos
17:00 Bosna Royal - Sloboda Tuzla
17:00 Igokea - Borac
17:00 Al-Ahli Manama - Al-Hidd
17:00 Al-Ahly Cairo - El Gouna
17:00 Busaiteen - Al-Najma
17:00 El Daklyeh - Cleopatra
17:00 Manama - Al-Muharraq
17:00 Monza - Lazio
17:00 USA - Slovakia
17:00 Al-Wakrah - Al-Rayyan
17:00 Grasshopper - Stade Ls Ouchy
17:00 Kayserispor - Fatih Karagumruk
17:00 Samsunspor - Trabzonspor
17:00 Servette - Winterthur
17:00 Slovan Bratislava - Zilina
17:00 Trencin - Zemplin Michalovce
17:00 Zlate Moravce - Skalica
17:00 SJK - KuPS
17:00 Orlovi (W) - Lavovi (W)
17:00 Blonay (W) - Sion (W)
17:00 Athletic Bilbao (W) - Villarreal (W)
17:15 Mechelen - Gent
17:30 Crailsheim - Bamberg
17:30 Oldenburg - Tubingen
17:30 Cologne - Freiburg
17:30 Leigh Leopards - Castleford Tigers
17:30 Leinster - Northampton Saints
17:30 Gravelines-Dunkerque - Metropolitans 92
17:30 JL Bourg - Nancy
17:30 Nanterre - Dijon
17:30 Strasbourg - ADA Blois
17:30 Krasnodar - Akhmat
17:30 Manchester City - Wolverhampton
17:30 Girona - Barcelona
17:30 Defensores Unidos - San Telmo
17:30 Racing - Elche
17:30 Prilep - Kumanovo
17:30 Gran Canaria (W) - Oviedo (W)
17:30 Casalgrande (W) - Dossobuono (W)
17:30 Iga Swiatek (W) - Aryna Sabalenka (W)
17:55 GT America, Sebring
18:00 Hranice - Banik Ostrava B
18:00 Fakundo Mena - Daniel Dutra da Silva
18:00 Flensburg - TVB Stuttgart
18:00 Spartak Subotica - MZT Skopje
18:00 Courneuve - Saint Ouen l'Aumone
18:00 Nice - Argonautes
18:00 Ours Toulouse - Grizzlys Catalans
18:00 Bermuda Grand Prix
18:00 Rigas Zelli - Ventspils
18:00 U Cluj - Dinamo Bucharest
18:00 Varzim - Felgueiras
18:00 Metz - Rennes
18:00 Guingamp - Saint-Etienne
18:00 New England Revolution II - Chicago Fire II
18:00 Mladost MG - Siroki
18:00 Skrljevo - Vrijednosnice
18:00 Hapoel Petah Tikva - Hapoel Jerusalem
18:00 Maccabi Bnei Raina - Maccabi Haifa
18:00 Dubrava - Osijek
18:00 Kastela - Trogir
18:00 Krizevci - Gorica
18:00 Metkovic - Moslavina
18:00 Rudar - Karlovac
18:00 Sesvete - Porec
18:00 Spacva - Varazdin
18:00 Sporting - Portimonense
18:00 Atlanta - Chaco For Ever
18:00 Albatro - Pallamano Rubiera
18:00 Bozen - Conversano
18:00 Cassano Magnago - Carpi
18:00 Eppan - Pressano
18:00 Junior Fasano - Merano
18:00 Sassari - Cingoli
18:00 Trieste - Brixen
18:00 Loughborough (W) - Manchester (W)
18:00 Bera Bera (W) - Malaga (W)
18:00 Granollers (W) - Alimentos de Valladolid (W)
18:00 Graz (W) - Tulln (W)
18:00 Mezzocorona (W) - Padova (W)
18:00 WWE Backlash: France
18:05 NY Yankees - Detroit
18:15 Ujpest - Diosgyor VTK
18:30 Osijek - Lokomotiva Zagreb
18:30 HCAW - Curacao Neptunus
18:30 Hoofddorp Pioniers - Amersfoort
18:30 RCH-Pinguins - Twins
18:30 Mons Calpe - Europa Point
18:30 Rio Duero Soria - Guaguas
18:30 Porrino (W) - Elche (W)
18:30 Hungary - Slovenia
18:45 Leicester Riders - Sheffield Sharks
18:45 Novi Beograd - Marseille
18:45 Maan - Al-Ramtha
19:00 Al Ahly (W) - Zamalek (W)
19:00 ARCA Menards Series: Kansas
19:00 Hamburg - Chemnitz
19:00 Heidelberg - Ulm
19:00 Rio-Branco-SP - Francana
19:00 ???? - Tanabi
19:00 ????? ???? - ECUS SP
19:00 ???????? - Maua
19:00 Aracatuba - Olimpia SP
19:00 Manthiqueira - ???????? ????
19:00 Paulista - Colorado Caieiras
19:00 Corinthians U-20 - Aster Brasil U-20
19:00 Palmeiras U-20 - Nacional-SP U-20
19:00 Santos-SP U-20 - Gremio Mauaense U-20
19:00 Sao Paolo U-20 - Gremio Osasco-SP U-20
19:00 Stal Mielec - Jagiellonia
19:00 Marseille Blue Stars - Iron Mask
19:00 GKS Katowice - Stal Rzeszow
19:00 Los Chankas - Cusco
19:00 Krka - LTH Castings
19:00 Elan Chalon - Saint-Quentin
19:00 Anwil Wloclawek - Spojnia
19:00 Montevideo Wanderers - Progreso
19:00 Al Nassr - Al-Wehda Mecca
19:00 Cumbaya - Macara
19:00 2024 World Championships
19:00 Nimes - Ivry
19:00 Chartres (W) - Toulouse (W)
19:00 Pumas (W) - Queretaro (W)
19:00 Beti Onak (W) - Atletico Guardes (W)
19:10 Minnesota - Boston
19:15 Saint-Louis - Chi White Sox
19:15 Maribor - Celje
19:20 Chi Cubs - Milwaukee
19:30 Kaiserslautern - Magdeburg
19:30 Night of Champions
19:30 RN Loewen - Hanover-Burgdorf
19:30 Almirante Brown - Defensores Belgrano
19:30 Arsenal de Sarandi - Agropecuario
19:30 Deportivo Madryn - Atletico Rafaela
19:30 Estudiantes de Caseros - Patronato
19:30 Gimnasia Mendoza - Deportivo Maipu
19:30 San Miguel - Guemes
19:30 Lugano - St Gallen
19:30 Granada (W) - Barcelona (W)
19:45 Obradoiro - BC Andorra
19:45 Valencia - Joventut
19:45 Oxford Utd - Peterborough United
19:45 Borac Banja Luka - GOSK
19:45 Cercle - Genk
19:45 Sassuolo - Inter
20:00 ????? ?? ???????? - ?????????????
20:00 San Carlos - Flamengo
20:00 GT WCA, Sebring
20:00 Brest - Nantes
20:00 Cobresal - Colo Colo
20:00 Mallorca - Atletico Madrid
20:00 Atletico Mitre - Deportivo Moron
20:00 San Martin SJ - Guillermo Brown
20:00 Cartagena - Alcorcon
20:00 Fluminense - Atletico-MG
20:00 Nantes - Chambery
20:00 Elda Prestigio (W) - Liberbank Gijon (W)
20:30 Chaves - Porto
20:30 China - South Korea
21:00 Metz (W) - Bucharest (W)
21:00 Miami Grand Prix
21:00 Carlos Stein - ADA Jaen
21:00 Comerciantes - USMP
21:00 Deportivo Coopsol - Binacional
21:00 Deportivo Municipal - Santos de Nasca
21:00 Pirata - Alianza Universidad
21:00 San Marcos - Juan Aurich
21:00 UCV Moquegua - Ayacucho
21:00 Union Huaral - Llacuabamba
21:00 Cincinnati 2 - Crown Legacy
21:00 Chapecoense - America Mineiro
21:00 Memphis - Tampa Bay
21:05 Pittsburgh - Colorado
21:05 Washington - Toronto
21:07 Oakland - Miami
21:10 Vasco de Gama - Bauru
21:30 CA Mannucci - Deportivo Garcilaso
21:30 Comerciantes Unidos - Union Comercio
21:30 Mushuc Runa - LDU Quito
21:30 Dep. Pasto (W) - Real Santander (W)
21:30 Deportive Cali (W) - La Equidad (W)
21:35 Aldosivi - Temperley
22:00 Santiago City - Chimbarongo
22:00 UPNFM - Vida
22:00 SESI Araraquara (W) - Universidad de Chile (W)
22:00 Mexicas - Dinos
22:00 Chattanooga - Orlando City B
22:00 Deportivo La Guaira - Metropolitanos
22:00 Vila Nova - Operario FEC
22:00 Blumenau (W) - Santo-Andre (W)
22:30 RB Bragantino - Flamengo-RJ
23:00 Deportes Iberia - Comunal Cabrero
23:00 Fundidores - Galgos
23:00 NASCAR Cup Series
23:00 Deportivo Pereira - Atl Bucaramanga
23:00 Joanderson Brito - Jack Shore
23:00 Junior (W) - America de Cali (W)
23:05 Philadelphia - San Francisco
23:10 Cleveland - LA Angels
23:30 Charleston Battery - Hartford Athletic
23:35 Motilonas Del Norte - Titanes de Barranquilla
23:40 Cincinnati - Baltimore
23:40 San Martin T - All Boys
00:00 Denver - Minnesota
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Eagles
00:00 Gimnasia CR - Riachuelo
00:00 Instituto - San Martin
00:00 Michigan Stars - Maryland Bobcats
00:00 Pacific - York United
00:00 Delfin - Barcelona SC
00:00 Canada - Japan
00:00 Hershey Bears - Lehigh Valley Phantoms
00:00 Syracuse Crunch - Rochester Americans
00:00 Loudoun United - Detroit City
00:00 North Carolina - Rhode Island
00:00 Riverhounds - Miami
00:00 Forward Madison - Greenville
00:00 Pachuca (W) - UANL (W)
00:10 Kansas City - Texas
00:15 Houston - Seattle
00:15 Tampa Bay - NY Mets
00:30 Atlanta Utd - Minnesota Utd
00:30 Charlotte - Portland Timbers
00:30 DC United - Philadelphia
00:30 Inter Miami - NY Red Bulls
00:30 Orlando City - Cincinnati
00:30 San Jose - Los Angeles
00:30 Toronto - Dallas
00:30 Hermanos Colmenarez - Universidad Central
00:30 Birmingham Legion - Tulsa
00:30 Gotham (W) - North Carolina Courage (W)
01:00 Saul Alvarez - Jaime Munguia
01:00 Gigantes - Mets
01:00 Gigantes de Carolina - Guaynabo Mets
01:00 Indios - Aguada
01:00 Indios de Mayaguez - ???????? ?? ??????
01:00 Vakeros Baamon - ??? ??????
01:00 Vaqueros - Atleticos
01:00 Felix Perez (W) - Ambato Soldiers (W)
01:00 Platense - Regatas
01:00 Caudillos - Raptors
01:00 Heart Of America 200
01:00 Boston - Toronto
01:00 Union Espanola - Universidad Catolica
01:00 Corinthians - Fortaleza
01:00 Cruzeiro-MG - Inter-RS
01:00 Ituano - Novorizontino
01:00 Alexandre Pantoja - Steve Erceg
01:00 Texas Stars - Milwaukee
01:00 Union Omaha - SG Tormenta
01:00 Monterrey (W) - Guadalajara (W)
01:10 Arizona - San Diego
01:15 Atletico Junior - Millonarios
01:30 Chicago Fire - New England
01:30 Houston Dynamo - St. Louis City
01:30 Nashville - Montreal
01:30 Wondersticks - Orion Star
01:30 San Antonio - Oakland Roots
02:00 Olimpia - Real Espana
02:00 Utah Warriors - Houston Sabercats
02:00 CS Switchbacks - El Paso Locomotive
02:00 WTT Youth Contender Puerto Princesa
02:06 Santos Laguna (W) - Mazatlan (W)
02:10 LA Dodgers - Atlanta