08:00 Melbourne City - Western United
08:00 Meralco Bolts - Magnolia Hotshots
08:00 Spain (W) - Ukraine (W)
08:00 Russian Championship, Ulan-Ude
08:00 Daejeon Citizen II - Jinju Citizen
08:00 Madrid Marathon
08:00 Brisbane Roar U-21 - Olympic Brisbane
08:00 Gold Coast Utd - Lions
08:00 ALGA - Kyrgyzaltyn
08:00 Barnaul - Kupol-Rodniki
08:00 Souths Utd (W) - Mitchelton (W)
08:00 Real (W) - DonDUVS (W)
08:30 Ulsan Hyundai - Jeju United
08:30 Cheongju - Bucheon
08:30 Taichung Futuro - Ming Chuan Univ
08:30 Taipei Vikings - AC Taipei
08:30 Hellenic Athletic (W) - Mindil Aces (W)
08:30 WTT Youth Contender Metz
08:40 Spanish Grand Prix
09:00 Kazakhstan U16 - Ghana U16
09:00 Tajikistan - Uzbekistan
09:00 DTM, Oschersleben
09:00 Gloria Buzau - Mioveni
09:00 Tour of Turkey
09:00 COP-CNU-DYSSN5-MFKFK (W) - Orbita-ZNU (W)
09:00 Iga Swiatek (W) - Sara Sorribes Tormo (W)
09:00 Jelena Ostapenko (W) - Ons Jabeur (W)
09:15 Admira Prague - Slavia Karlovy Vary
09:15 Banik Ostrava B - Tatran Bohunice
09:15 Karvina B - Slovacko B
09:15 Mlada-Boleslav B - Slovan Liberec B
09:15 Slavia Prague B - Motorlet
09:15 Meteor - Steti
09:15 Velke Mezirici - Stara Rise
09:15 Jie Cui - Kamil Majchrzak
09:15 Philip Sekulic - Andrew Fenty
09:15 Broadbeach United - Brisbane Strikers
09:30 Malzenice - Humenne
09:30 St Poelten - Stripfing
09:30 Velke Hamry - Vysoke Myto
09:30 Taipei Taishin Mars - Tainan TSG GhostHawks
09:30 BGT, Silverstone
10:00 Tallon Griekspoor - Holger Rune
10:00 Ugo Humbert - Jan-lennard Struff
10:00 Damir Dzumhur - Henri Squire
10:00 Rouen - Montpellier
10:00 Sant Boi - Pamplona
10:00 Viktoriya - Agrobiznes
10:00 Azerbaijan U16 - Tajikistan U16
10:00 New Taipei Kings - Taoyuan Pauian Pilots
10:00 2024 World Championships
10:00 Polissya U-19 - Vorskla U-19
10:00 Mariupolchanka (W) - Dnipro-1 (W)
10:00 KOSFK (W) - Spartak-SHVSM (W)
10:00 Ashlyn Krueger (W) - Sara Bejlek (W)
10:00 Mayar Sherif (W) - Elena Rybakina (W)
10:05 Porsche Cup, Oschersleben
10:30 Tallinna Kalev U-21 - Tartu Welco
10:30 Tabasalu - Flora U-21
10:30 Hranice - Nove Veseli
10:30 Khust - Metalurh
10:30 European Championship
10:30 China - Spain
10:30 China - Spain
10:45 Linang Xiao - Hiroki Moriya
10:45 Rio Noguchi - Mikalai Haliak
10:45 Zhaoxuan Yang - Yan Bai
11:00 Hegelmann - Kauno Zalgiris
11:00 Molodechno - Dinamo Minsk Res
11:00 Ukraine (W) - Italy (W)
11:00 Russia U20 - Belarus U20
11:00 Gujarat Titans - Royal Challengers Bengaluru
11:00 Braga B - Academica
11:00 Alashkert - BKMA
11:00 Zoria - Obolon
11:00 Rukh 2 - Real Pharma
11:00 Torreense - Viseu
11:00 TSU - Kavkasia
11:00 Bangladesh (W) - India (W)
11:00 MSK Kharkiv - HIT Kiev
11:00 Durham - Essex
11:00 Gloucestershire - Middlesex
11:00 Leicestershire - Northamptonshire
11:00 Surrey - Hampshire
11:00 Warwickshire - Nottinghamshire
11:00 Worcestershire - Somerset
11:00 Yorkshire - Derbyshire
11:00 New Zealand - Turkey
11:15 San Miguel Beermen - Road Warriors
11:15 Eindhoven - Telstar
11:15 NEC - AZ
11:15 PEC Zwolle - Heracles Almelo
11:30 Real Madrid - Obradoiro
11:30 Radomiak - Zaglebie Lubin
11:30 Niva Ternopol - Hirnyk-Sport
11:30 Otelul Galati - Hermannstadt
11:30 World Masters
11:30 Hang Yuen - Taiwan Shihu
11:30 Taipower - Tainan City
11:30 Inter - Torino
11:30 Olympiacos (W) - Panathinaikos (W)
11:30 Naftisia (W) - Prometey (W)
11:30 South Korea - Slovenia
11:30 South Korea - Slovenia
11:30 Sorribes Tormo (W) / Bucsa (W) - Kudermetova (W) / Hao-ching (W)
11:40 Arka Gdynia - Resovia Rzeszow
12:00 Parma Perm - Lokomotiv Kuban
12:00 Thailand - Iran
12:00 Andrey Rublev - Alejandro Davidovich Fokina
12:00 South African Open
12:00 Mariupol - Epitsentr
12:00 Torpedo-BelAZ Res - Bumprom
12:00 Grizzlys Catalans - Nice
12:00 Krka - Helios Suns
12:00 Metz - Lille
12:00 Akhmat - Nizhnyi Novgorod
12:00 Dordoi - Ilbirs
12:00 Siroki Brijeg - Borac Banja Luka
12:00 Bank of Taiwan - Yulon Dinos
12:00 Irkut - Novosibirsk
12:00 Helsingborg - Oestersund
12:00 Slovakia U18 - Finland U18
12:00 BGT, Silverstone
12:00 Daugavpils - Liepaja
12:00 London Lions (W) - Caledonia Gladiators (W)
12:00 Strasbourg (W) - Marseille (W)
12:00 Aesx Pylaias (W) - PAOK (W)
12:00 Galichanka (W) - Karpaty (W)
12:15 James Kent Trotter - Moez Echargui
12:15 Yuta Shimizu - Dominik Palan
12:15 Yulia Putintseva (W) - Caroline Dolehide (W)
12:25 DTM, Oschersleben
12:30 Magdeburg - Osnabrueck
12:30 Nuremberg - Karlsruhe
12:30 Simulcast
12:30 Wehen - Greuther Fuerth
12:30 RW Essen - Ingolstadt
12:30 Tammeka - Levadia
12:30 European Tour
12:30 Gabala - Kapaz
12:30 St Mirren - Rangers
12:30 Genk - Brugge
12:30 Nyva Vinnytsia - Kremin 2
12:30 Everton (W) - Arsenal (W)
12:30 Gevgelija (W) - Despina (W)
13:00 Helsingoer - HB Koege
13:00 Admira Prague B - Ostrov
13:00 Banga - Siauliai
13:00 Malmoe - AIK
13:00 Vaernamo - Halmstad
13:00 Bietigheim (W) - Odense (W)
13:00 Sant Boi - Pamplona
13:00 Belarus U16 - Uzbekistan U16
13:00 Porsche Cup Brasil
13:00 Pyunik - Urartu
13:00 Cadiz - Mallorca
13:00 Sporting Gijon - Villarreal B
13:00 Lions - Dolphins
13:00 OB - Hvidovre
13:00 Viborg - Randers
13:00 Konya BBSK - Nazilli
13:00 Sweden U18 - Czech Republic U18
13:00 Tour de Romandie
13:00 Bodrum (W) - Bursa Antspor (W)
13:00 ZRK Skopje (W) - Cair (W)
13:00 Kato (W) / Kichenok (W) - Pavlyuchenkova (W) / Potapova (W)
13:00 Townsend (W) / Gauff (W) - Kenin (W) / Mattek-Sands (W)
13:00 WTT Youth Contender Spa
13:10 Hubert Hurkacz - Daniel Altmaier
13:10 Clio Cup Series
13:10 Anastasia Pavlyuchenkova (W) - Dariya Kasatkina (W)
13:15 Evgeny Donskoy - Remy Bertola
13:15 Hebar - Lokomotiv Sofia
13:30 Mjoendalen - Vaalerenga
13:30 Alejandro-Moro Canas - Vilius Gaubas
13:30 Buyukcekmece - Petkim Spor
13:30 Hartberg - Klagenfurt
13:30 LASK - Rapid Vienna
13:30 RKC Waalwijk - Utrecht
13:30 Sparta Rotterdam - Volendam
13:30 Panamerican Championship
13:30 Le Portel - Le Mans
13:30 Dunajska Streda (W) - Slovan Sala (W)
13:30 Kolos - Oleksandria
13:30 Premier Padel. Bruxelas
13:30 Rush - Kutaisi
13:30 Vardar SCJS (W) - Struzanka (W)
13:30 WTT Youth Contender Metz
13:40 Marketa Vondrousova (W) - Mirra Andreeva (W)
13:45 Jastrzebski Wegiel - Warta Zawiercie
13:50 Dugopolje - Sibenik
14:00 Samara - UNICS
14:00 Vendsyssel - Hobro
14:00 Adanaspor - Manisa
14:00 BB Erzurumspor - Corum
14:00 Boluspor - Altay
14:00 Giresunspor - Sakaryaspor
14:00 Goztepe - Genclerbirligi
14:00 Keciorengucu - Umraniyespor
14:00 Kocaelispor - Bandirmaspor
14:00 Sanliurfaspor - Eyupspor
14:00 Tuzlaspor - Bodrumspor
14:00 Znojmo - Blansko
14:00 Guido Ivan Justo - Ignacio Carou
14:00 Kaichi Uchida - Vicente Freda
14:00 Nicolas Oliveira - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
14:00 TVB Stuttgart - Hamburg
14:00 XV de Jau - Rio-Branco-SP
14:00 ECUS SP - ????????
14:00 Olimpia SP - ????
14:00 Andijon - Nasaf
14:00 Stal Mielec - Legia Warsaw
14:00 Astravyets - Lokomotiv Gomel
14:00 Banik Ostrava - Slovan Liberec
14:00 Bohemians - Pardubice
14:00 Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko
14:00 Hradec Kralove - Slavia Prague
14:00 Jablonec - Mlada-Boleslav
14:00 Sigma - Sparta Prague
14:00 Viktoria Plzen - Teplice
14:00 Zlin - Karvina
14:00 European Championships, Zagreb
14:00 Clermont - Reims
14:00 Lorient - Toulouse
14:00 Strasbourg - Nice
14:00 Al Masry - El Daklyeh
14:00 Bournemouth - Brighton
14:00 Tottenham - Arsenal
14:00 Miramar Misiones - Danubio
14:00 Celje - Olimpija Ljubljana
14:00 Tondela - Benfica B
14:00 Bologna - Udinese
14:00 Alanyaspor - Istanbulspor
14:00 Pendikspor - Kayserispor
14:00 Oerebro - Brage
14:00 Wisla Plock - Gornik Zabrze
14:00 SESI-SP - Renata
14:00 Gnistan - SJK
14:00 Jelgava - Grobina
14:00 Gomel - Minsk
14:00 Aston Villa (W) - West Ham United (W)
14:00 Tottenham (W) - Brighton (W)
14:00 Veres (W) - EMC Podolie (W)
14:00 Lithuania - Estonia
14:00 Lithuania - Estonia
14:15 European Championship, Italy
14:15 Kisvarda - MOL Fehervar
14:15 Spartak M - Lokomotiv M
14:30 Russia U16 - Serbia U16
14:30 Braunschweig - Alba Berlin
14:30 Rasta Vechta - Wuerzburg
14:30 Borussia M - Union Berlin
14:30 Francana - SKA Brasil
14:30 2024 World Championships
14:30 Kozuv - FMP Academy
14:30 Koka (W) - Sesvete (W)
14:30 Bulgaria - Chinese Taipei
14:30 Dolehide (W) / Krawczyk (W) - Samsonova (W) / Bronzetti (W)
14:30 WTT Youth Contender Metz
14:40 Sebastian Baez - Taylor Fritz
14:45 Neftchi - Turan Tovuz
15:00 Tour of Spain
15:00 Bilovec - Krnov
15:00 Bospor Bohumin - Havirov
15:00 Dalnice Sperice - Pelhrimov
15:00 Kozlovice - HFK Olomouc
15:00 Lisen B - Humpolec
15:00 Polanka - Sumperk
15:00 Sokol Lanzhot - Spartak Velka Bites
15:00 Strani - ELKO Holesov
15:00 Tasovice - SFK Vrchovina
15:00 Zdirec - Slavoj Polna
15:00 Suduva - Zalgiris
15:00 Thiago Seyboth - Carlos Alcaraz
15:00 PSG (W) - Lyon (W)
15:00 Bucharest (W) - Metz (W)
15:00 Benfica (W) - Iuventa Michalovce (W)
15:00 Hall - Leeds Rhinos
15:00 Gloucester - Exeter Chiefs
15:00 Newcastle Falcons - Sale Sharks
15:00 Tappara - Pelicans
15:00 Maxline - Orsha
15:00 German Championship
15:00 Chennai Super Kings - Hyderabad
15:00 Amora - 1? Dezembro
15:00 Atletico - Covilha
15:00 Caldas - Oliveira Hospital
15:00 Pero Pinheiro - Sporting B
15:00 Narva Trans - Paide
15:00 Sokol Poruba (W) - Zlin (W)
15:00 Dundee - Celtic
15:00 Cercle - Anderlecht
15:00 Mladost Novi Sad - Kolubara
15:00 Novi Sad - Metalac
15:00 Radnicki Beograd - Dubocica
15:00 Flamengo-RJ - Botafogo-RJ
15:00 Olympiacos - Lamia
15:00 Nordsjaelland - Broendby
15:00 Gwardia Opole - Piotrkow Trybunalski
15:00 IA Akranes - FH Hafnarfjordur
15:00 Vestri - HK Kopavogur
15:00 Catanduva (W) - Sodie Mesquita (W)
15:00 Elfic Fribourg (W) - Nyon (W)
15:00 Vardar (W) - Kumanovo-Grizli (W)
15:00 Leicester City (W) - Manchester United (W)
15:00 Ouriense (W) - Braga (W)
15:00 Albergaria/Durit (W) - Racing Power (W)
15:00 Japan - Hungary
15:00 Japan - Hungary
15:10 Caroline Garcia (W) - Jasmine Paolini (W)
15:15 London Lions - Surrey Scorchers
15:15 Granada - Osasuna
15:15 Alcorcon - Eldense
15:15 Real Oviedo - Tenerife
15:20 Lietkabelis - Juventus
15:30 Freiburg II - Ulm
15:30 Djurgarden - GAIS
15:30 Haecken - Norrkoeping
15:30 Enrique Bogo - Leonardo Aboian
15:30 Enzo Camargo Lima - Emilio Gomez
15:30 Wilson Leite - Leonid Sheyngezikht
15:30 BHC - Erlangen
15:30 Winterthur - Servette
15:30 ASVEL - Saint-Quentin
15:30 Portimonense - Moreirense
15:30 Os Belenenses - Nacional
15:30 Porto B - Santa Clara
15:30 AlbinoLeffe - Lumezzane
15:30 Alessandria - Vicenza Virtus
15:30 Arzignano Valchiampo - Atalanta U-23
15:30 Giana Erminio - Pergolettese
15:30 Mantova - Legnago Salus
15:30 Novara - Fiorenzuola
15:30 Padova - Triestina
15:30 Pro Sesto - Pro Patria
15:30 Trento - Renate
15:30 Virtus Verona - Pro Vercelli
15:30 Pakistan (W) - West Indies (W)
15:30 Shampion (W - Spartak (W)
15:45 NAC Breda - Jong PSV
15:45 Vitesse - Fortuna Sittard
15:45 Ludogorets - Levski Krumovgrad
15:45 Slavia Prague (W) - Lazne Kynzvart (W)
16:00 Minaur Baia Mare - Valur
16:00 Lyn - Ranheim
16:00 MAS Taborsko B - Pisek
16:00 Sokol Hostoun - Dukla Prague B
16:00 Zapy - Prepere
16:00 Benatky Nad Jizerou - Benesov
16:00 Hlinsko - Trutnov
16:00 SEKO Louny - Chomutov
16:00 Manresa - Valencia
16:00 Sheffield Sharks - Leicester Riders
16:00 Turk Telekom - Besiktas
16:00 Oldenburg - Hamburg
16:00 RB Salzburg - Sturm Graz
16:00 Peristeri - Murcia
16:00 Zurich Classic of New Orleans
16:00 Fredrikstad - Sandefjord
16:00 KFUM Oslo - Brann
16:00 Lillestroem - HamKam
16:00 Molde - Haugesund
16:00 Stroemsgodset - Kristiansund
16:00 Tromsoe - Sarpsborg 08
16:00 Gorica - Osijek
16:00 IndyCar
16:00 Aktobe - Irbis Almaty
16:00 Bromley - Altrincham
16:00 Kretinga - Jurbarkas-Karys
16:00 Porsche Cup Brasil
16:00 Kryvbas - Metalist 1925
16:00 PSG - Dunkerque
16:00 USA U18 - Latvia U18
16:00 Leeds (W) - Loughborough (W)
16:00 Slavia Mazyr - Arsenal Dzerzhinsk
16:00 Zabiny Brno (W) - USK Praha (W)
16:00 Porrino (W) - Atletico Guardes (W)
16:00 Zamet (W) - Dugo-Selo (W)
16:05 Rennes - Brest
16:10 Danielle Collins (W) - Jaqueline Cristian (W)
16:15 Politehnica Iasi - UTA Arad
16:30 Mainz 05 - Cologne
16:30 Lech Poznan - Cracovia
16:30 Nottingham Forest - Manchester City
16:30 Rogaska - Koper
16:30 Al-Ahli Doha - Al-Wakrah
16:30 Al-Arabi Doha - Muaither
16:30 Al-Markhiya - Umm Salal
16:30 Al-Rayyan - Al-Sadd
16:30 Al-Shamal - Al-Gharafa
16:30 Qatar SC - Al-Duhail
16:30 Dunajska Streda - Slovan Bratislava
16:30 Vojvodina - Crvena Zvezda
16:30 Mariehamn - Ilves
16:30 Jumper Zenica (W) - Lavovi (W)
16:40 Tommy Paul - Francisco Cerundolo
16:45 UCV Moquegua - USMP
16:45 MTK - Ferencvaros
17:00 Dreams - Zamalek
17:00 Dainava - Panevezys
17:00 Alexander Ritschard - Andres Andrade
17:00 Daniel Dutra da Silva - Trey Hilderbrand
17:00 Gonzalo Bueno - Juan Ficovich
17:00 Jacob Brumm - Igor Gimenez
17:00 Karue Sell - Aziz Ouakaa
17:00 FUS Rabat - RS Zemamra
17:00 European Championships, Belgrade
17:00 Alverca - Varzim
17:00 Al Mokawloon - Smouha
17:00 Al-Hidd - Khalidiya
17:00 Al-Najma - Al-Ahli Manama
17:00 Manama - Busaiteen
17:00 Sumqayit - Qarabag
17:00 Osijek - Rudar
17:00 Sloboda Uzice - Vrsac
17:00 Atalanta - Empoli
17:00 Napoli - Roma
17:00 Monza - Perugia
17:00 Polish Speedway
17:00 Rizespor - Ankaragucu
17:00 Trabzonspor - Gaziantep
17:00 Copenhagen - AGF
17:00 Napredak - Radnicki 1923
17:00 Ostrovia - MMTS Kwidzyn
17:00 Zaglebie - Wybrzeze Gdansk
17:00 Canada U18 - Switzerland U18
17:00 DC Defenders - St. Louis BattleHawks
17:00 MBA (W) - Dynamo Kursk (W)
17:00 Radnicki (W) - Napredak (W)
17:00 Avarca de Menorca (W) - JAV Olimpico (W)
17:00 Porto Volei (W) - Porto (W)
17:10 Brown de Adrogue - Colon Santa Fe
17:15 Brindisi - Venezia
17:15 Derthona - Virtus Bologna
17:15 Milan - Brescia
17:15 Reggiana - Napoli
17:15 Scafati - Dinamo Sassari
17:15 Trento - Pistoia
17:15 Varese - Universo Treviso
17:15 VL Pesaro - Vanoli
17:15 Dynamo M - Zenit
17:15 Vikingur Reykjavik - KA Akureyri
17:25 Connah`s Quay - The New Saints
17:30 BC Andorra - Barcelona
17:30 Bayern Munich - Tubingen
17:30 Jonava - Rytas Vilnius
17:30 NH Ostrava - Opava
17:30 Everton VM - Coquimbo Unido
17:30 Villarreal - Rayo Vallecano
17:30 Union Saint-Gilloise - Antwerp
17:30 Levante - Cartagena
17:30 Real Valladolid - Huesca
17:30 PAOK - AEK
17:30 Ukraine - Netherlands
17:30 Ukraine - Netherlands
18:00 Philadelphia - New York
18:00 Cheshire Phoenix - Bristol Flyers
18:00 Dynamo Pardubice - Ocelari Trinec
18:00 Lyon - AS Monaco
18:00 European Tour
18:00 World Masters
18:00 Mladost MG - Bosna Royal
18:00 Estoril Praia - Famalicao
18:00 Virtus Fano - Belluno
18:00 Shakhtyor Sl - Slutsk
18:00 Ajdovscina (W) - Krim (W)
18:00 Georgia - Belgium
18:05 Paris - JL Bourg
18:15 Odd - Viking
18:15 Cherno More - Lokomotiv Plovdiv
18:15 RWD Molenbeek - Kortrijk
18:30 Unterhaching - 1860 Munich
18:30 Juan Carlos Prado Angelo - Rafael Tosetto
18:30 Victor Hugo Remondy Pagotto - Gabriel Decamps
18:30 Bahcesehir Koleji - Tofas
18:30 Darmstadt - Heidenheim
18:30 Lokomotiva Zagreb - Rijeka
18:30 St Josephs - Magpies
18:30 Slavija Sarajevo - Posusje
18:30 Imbabura - Independiente
18:30 Gabbiano Mantova - San Dona di Piave
18:30 Panathinaikos - Aris
18:30 Partizan - Backa Topola
18:30 Guaguas - Rio Duero Soria
18:30 Lokomotiv Zagreb (W) - Zrinski (W)
18:30 Rudar Labin (W) - Dalmatinka (W)
18:30 Romania - Italy
18:30 Romania - Italy
18:35 Atlanta - Cleveland
18:35 Baltimore - Oakland
18:37 Toronto - LA Dodgers
18:40 Detroit - Kansas City
18:40 Miami - Washington
18:40 NY Mets - Saint-Louis
18:45 Bristol City (W) - Manchester City (W)
19:00 Minaur Baia Mare - Valur
19:00 Maghreb de Fes - WAC
19:00 London Knights - Saginaw Spirit
19:00 Tenerife - Malaga
19:00 CFR Cluj - Sepsi OSK
19:00 Juan Pablo II - Alianza Universidad
19:00 Felgueiras - Lusitania
19:00 Chicago Fire II - Atlanta Utd II
19:00 Wurth 400
19:00 Progreso - Liverpool M
19:00 Deportivo Moron - Aldosivi
19:00 Guillermo Brown - Arsenal de Sarandi
19:00 Ancona-Matelica - Lucchese
19:00 Arezzo - Sestri Levante
19:00 Carrarese - Pontedera
19:00 Cesena - Perugia
19:00 Fermana - Pescara
19:00 Gubbio - Rimini
19:00 Olbia - SPAL
19:00 Pineto - Torres
19:00 Virtus Entella - Recanatese
19:00 Vis Pesaro - Juventus U-23
19:00 2024 World Championships
19:00 Celik (W) - Orlovi (W)
19:00 Split (W) - Osijek (W)
19:00 Robin Montgomery (W) - Aryna Sabalenka (W)
19:10 Chi White Sox - Tampa Bay
19:10 Milwaukee - NY Yankees
19:30 Argentinos Juniors - Velez Sarsfield
19:30 Colorado - Winnipeg
19:30 Baltika - CSKA
19:30 Alvarado - San Miguel
19:30 San Telmo - Deportivo Madryn
19:30 Temperley - Rio Cuarto
19:30 KR Reykjavik - Breidablik
19:35 Texas - Cincinnati
19:45 Sarajevo - Velez
19:45 Fiorentina - Sassuolo
20:00 RS Berkane - USM Alger
20:00 Franco Ribero - Jose Pereira
20:00 Marseille - Lens
20:00 New England Revolution II - Inter Miami II
20:00 New York City II - Crown Legacy
20:00 Orlando City B - Toronto II
20:00 Huachipato - Universidad de Chile
20:00 Real Betis - Sevilla
20:00 Gimnasia de Jujuy - Deportivo Maipu
20:00 San Martin SJ - Atletico Rafaela
20:00 Albacete - Eibar
20:00 Corinthians - Fluminense
20:00 Cruzeiro-MG - Vitoria-BA
20:00 Coritiba - Brusque
20:00 Memphis Showboats - Michigan Panthers
20:00 Belleville Senators - Toronto Marlies
20:00 Maine Mariners - Adirondack Thunder
20:05 La Rochelle - Toulon
20:05 Rochester Americans - Syracuse Crunch
20:30 Dallas - LA Clippers
20:30 Denis Shapovalov - Alexander Zverev
20:30 Alianza Atletico - Deportiva Tarma
20:30 Porto - Sporting
20:30 Chaco For Ever - Defensores Unidos
20:30 Gimnasia Mendoza - Gimnasia y Tiro
20:30 Guemes - Ferro Carril Oeste
21:00 Maghreb Tetouan - Youssoufia Berrechid
21:00 Boca Juniors - Estudiantes LP
21:00 Velez Sarsfield - Argentinos Juniors
21:00 Cincinnati 2 - Philadelphia II
21:00 Los Angeles 2 - Portland Timbers II
21:00 Patriotas Boyaca - Deportivo Pasto
21:00 The Strongest - Universitario de Vinto
21:00 Macara - Aucas
21:00 Charlotte Checkers - Hartford Wolf Pack
21:05 Colorado - Houston
21:05 San Francisco - Pittsburgh
21:07 LA Angels - Minnesota
21:10 San Diego - Philadelphia
21:10 Seattle - Arizona
21:15 Comerciantes - Deportivo Municipal
21:15 Rugby ATL - Free Jacks
21:30 Real Cartagena - Real Santander
22:00 Sibiu - Athletic Constanta
22:00 Kansas City II - Minnesota United II
22:00 NY Red Bulls II - Columbus Crew II
22:00 Nashville - Vancouver
22:00 Cavalry - Pacific
22:00 Carabobo - Portuguesa
22:00 Cerro - Nacional M
22:00 Gotham (W) - Racing Louisville (W)
22:00 Cucuta Deportivo (W) - Alianza (W)
22:05 Colorado Eagles - Abbotsford Canucks
22:30 Genesis - UPNFM
22:30 Marathon - Olancho
22:30 Olimpia - CD Victoria
22:30 Real Sociedad Tocoa - Real Espana
22:30 Vida - Motagua
22:30 Fortaleza - RB Bragantino
22:30 Juventude - Athletico-PR
22:30 Goias - Ponte Preta
23:00 Atleticos - Capitanes
23:00 Walter Ferretti - Deportivo Ocotal
23:00 JM Eagle LA Championship
23:00 Aguilas Doradas - Fortaleza CEIF
23:00 Atl Bucaramanga - Alianza Valledupar
23:00 Deportivo Cali - Atletico Junior
23:00 Envigado - Ind Medellin
23:00 Jaguares de Cordoba - Santa Fe
23:00 La Equidad - Deportivo Pereira
23:00 Millonarios - Boyaca Chico
23:00 Once Caldas - America de Cali
23:00 Colo Colo - Union La Calera
23:00 Independiente Petrolero - SA Bulo Bulo
23:05 Oshawa Generals - North Bay Battalion
23:10 All Boys - Chacarita Juniors
23:30 Melgar - Alianza Lima
00:00 Indiana - Milwaukee
00:00 Atlante - Cancun
00:00 ART Jalapa - Diriangen
00:00 Union Magdalena - Atletico Huila
00:00 Emelec - Barcelona SC
00:00 Inter-RS - Atletico-GO
00:00 Orlando Solar Bears - Greenville Swamp
00:00 Atletico de San Luis (W) - Puebla (W)
00:00 Guadalajara (W) - Cruz Azul (W)
00:10 Boston - Chi Cubs
00:30 Argentino - San Lorenzo
00:30 Defensor Sporting - Montevideo Wanderers
00:30 Puerto Cabello - Angostura
01:00 Necaxa - Monterrey
01:00 Santos Laguna - Atletico de San Luis
01:00 Zarate - Quimsa
01:00 Washington - Rangers
01:00 Irvine Zeta - Arizona Monsoon
01:00 Deportes Quindio - Llaneros
01:10 Racing de Cordoba - Quilmes
01:15 La Equidad (W) - Dep. Pasto (W)
01:30 Thomas & Uber Cup
01:30 Comunicaciones - Ciclista Olimpico
01:30 La Union - Independiente de Oliva
01:30 North Texas - Houston Dynamo 2
01:30 Deportes Iquique - Palestino